TEST ENVIRONMENT Close

Zimowa pożyczka do 15 tys. złotych.

Sprawdź!

Jak w dobie koronawirusa bezpiecznie pożyczyć pieniądze?
Zobacz, jakie to proste!

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje związane z tym, jak działamy w czasie pandemii. Czy zmienił się proces ubiegania się o pożyczkę online? Jakie warunki trzeba spełnić, by pożyczka wpłynęła niemal natychmiast na konto lub została wypłacona czekiem GIRO? Przeczytaj i bądź na bieżąco!

Jak w dobie koronawirusa bezpiecznie pożyczyć pieniądze? Zobacz, jakie to proste!

1. Załatw online wszystkie formalności – cały proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa Polska odbywa się przez internet. Nie musisz wychodzić z domu ani spotykać się z innymi ludźmi, a tym samym narażać swojego zdrowia i życia. Do uzupełnienia formularza będziesz potrzebował jedynie danych z dowodu osobistego, numeru konta oraz numeru telefonu. Jego uzupełnienie nie powinno Ci zająć więcej niż 5 minut.

W tych trudnych czasach oferujemy naszym Klientom możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz z dodatkowych benefitów w ramach Pakietu Korzyści.

Decydując się na Pakiet Korzyści zyskujesz:

  • szybki przelew za 0 złotych bezpośrednio na Twoje konto lub możliwość wypłaty pożyczki czekiem GIRO,
  • dwukrotne wakacje od spłaty raty,
  • brak konieczności spłaty kwoty udzielonego kapitału przez okres pierwszych 6 miesięcy,
  • dobrowolne ubezpieczenie na życie, w ramach którego chronione będzie Twoje zdrowie i życie oraz gwarancję natychmiastowej wypłaty świadczeń w przypadku choroby lub śmierci.
Covid-19

Uwaga!

Sytuacja związana z pandemią nie ma wpływu na wypłatę świadczeń przez naszego Partnera MetLife TUnŻiR S.A. Firma sprawnie realizuje zobowiązania wobec tych klientów Aasa, którzy posiadają dobrowolne ubezpieczenie na życie w MetLife. Oferowane przez Aasa Polska S.A. we współpracy z MetLife TUnŻiR S.A. dobrowolne ubezpieczenie na życie, nie zawiera wykluczenia dotyczącego pandemii.

3. Podpisz umowę online – po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, zaloguj się do swojego Panelu Klienta i podpisz umowę jednym kliknięciem. Nie musisz niczego drukować, wysyłać jej pocztą ani czekać na kuriera. Podobnie jak w przypadku wnioskowania o pożyczkę, formalności związanych z wypłatą środków również dopełnisz online.

W dobie koronawirusa działamy równie szybko i sprawnie, co przed pandemią.
Aktualna sytuacja nie ma wpływu na szybkość rozpatrywania przez nas wniosków czy dostępność naszych konsultantów.

Pamiętaj, że wniosek o pożyczkę możesz złożyć w dowolnym momencie, a decyzję kredytową otrzymasz od nas mailem lub smsem tak szybko, jak to możliwe.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.
Informacje o tym, jak możesz się z nami skontaktować, znajdziesz TUTAJ