TEST ENVIRONMENT Close

Zimowa pożyczka do 15 tys. złotych.

Sprawdź!

Najtańsza pożyczka pozabankowa na raty

Szukasz najtańszej pożyczki na rynku? Już nie musisz! Właśnie znalazłeś pożyczkę w Aasa.

Dobrze pożyczone pieniądze to tanio pożyczone pieniądze. Ta reguła odnosi się do każdego, kto szuka finansowania. Nie ma znaczenia, czy chodzi tu o niespodziewane wydatki, czy realizację projektu planowanego od lat. Tanio to tanio! My w Aasa doskonale to rozumiemy. Dlatego przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie tanią pożyczkę na raty.

Doceniają nas również eksperci od rynku finansowego. Według portalu Banki24.com nasza pożyczka na raty do 5000 zł jest najtańsza na rynku.

Najtańsza pożyczka pozabankowa na raty wg portalu Banki24.com

Eksperci portalu Banki24.com przeanalizowali jakiś czas temu oferty pożyczek na rynku pozabankowym, żeby sprawdzić, gdzie klienci pożyczą najtaniej pieniądze. Przyjęto założenie, że poszukiwana jest kwota 5000 zł. Szybko okazało się,że najtańsza pożyczka pozabankowa to oferta Aasa. Mało tego, eksperci podkreślili, że jesteśmy konkurencyjni nawet wobec kredytów bankowych.

Przy okazji zostaliśmy również pochwaleni za to, że zwiększyliśmy znacznie maksymalną kwotę pożyczki na raty (obecnie to 10000 zł).

Sprawdź sam, dlaczego jesteśmy tak bardzo doceniani na rynku pożyczkowym!

Dlaczego jesteśmy bezkonkurencyjni?

Nasza pożyczka pozabankowa na raty to precyzyjnie opracowana oferta. Przygotowaliśmy ją, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Dowiedzieliśmy się, że klienci poszukują pożyczek nie tylko tanich, ale także elastycznych. Dlatego właśnie w Aasa jest najtańsza pożyczka pozabankowa i do tego możesz ją spłacać tak, jak chcesz. Możesz łatwo dostosować wysokość raty do swojego domowego budżetu, tak aby nie była zbyt dużym obciążeniem.

Aasa łączy niskie oprocentowanie z elastyczną ofertą. Dlatego właśnie nie boimy się konkurencji!

Aasa to nie tylko najtańsza pożyczka pozabankowa

Przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie kompleksową ofertę pożyczki, dopracowaną w każdym aspekcie. Proponujemy Ci nie tylko niskie oprocentowanie, możliwość pożyczenia nawet 10000 zł, spłatę zobowiązania rozłożoną na 24 raty, ale również wysoką jakość obsługi. Nasi konsultanci są nieustannie do Twojej dyspozycji. To jednak nie wszystko. Pożyczka w Aasa to także brak skomplikowanych formalności i możliwość pożyczenia pieniędzy w jeden dzień. Często podejmujemy decyzję pożyczkową już w 15 minut!

Nasza pożyczka na raty jest dostępna 24 godziny na dobę

Aasa to nie tylko najtańsza pożyczka pozabankowa na raty, ale również oferta dostępna przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Wszystko dlatego, że u nas pieniądze możesz pożyczyć przez internet. Nie musisz nawet wychodzić z domu. Nie musisz nigdzie jeździć!

Wystarczy wejść na naszą stronę www, wybrać kwotę pożyczki (od 2000 do 10000 zł), okres spłaty (od 12 do 24 miesięcy) i wypełnić krótki formularz. Potrzebujesz tylko dowodu osobistego. Twój wniosek rozpatrzymy nawet w kwadrans, a pieniądze przelejemy na Twoje konto bankowe lub wypłacimy czekiem GIRO – sam decydujesz!

Już dziś skorzystaj z naszej oferty. Najtańsza pożyczka pozabankowa czeka właśnie na Ciebie!

*pełna treść na https://www.banki24.com.pl/najtansza-pozyczka-pozabankowa-5000-zl-na-24-miesiace-w-aasa/