TEST ENVIRONMENT Close

Zimowa pożyczka do 15 tys. złotych.

Sprawdź!

Pożyczka ratalna do 10000 zł

Pojawiły się niespodziewane wydatki?
A może planujesz kosztowny remont?
Chcesz kupić samochód?
Marzysz o egzotycznych wakacjach?

Pożyczka ratalna do 10000 zł w Aasa pomoże sfinansować każdy wydatek – duży i mały. Weź pieniądze już dziś i ciesz siężyciem!

Pożyczka ratalna w Aasa – wolność wyboru!

W Aasa stawiamy na wolność wyboru. Ty decydujesz, ile pożyczyć. Możesz wziąć od 2000 zł do nawet 10000 zł. Sam dopasuj odpowiednią kwotę do Twoich potrzeb. Wystarczy kilka chwil.

Zdecyduj również, jak długo chcesz spłacać pożyczkę. Zależy Ci na niskich ratach, dopasowanych do możliwości Twojej sytuacji finansowej? Nie chcesz nadwerężać domowego budżetu miesięczną spłatą? Nic łatwiejszego! Wydłuż odpowiednio okres spłaty. Pożyczamy pieniądze nawet na 24 wygodne raty.

A może chciałbyś spłacić jak najszybciej pożyczkę? Żaden problem! Wystarczy wybrać okres spłaty 12 miesięcy. Prawda, że łatwe? Bo pożyczka ratalna w Aasa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad ustalaniem terminów spłat.

Pożyczka ratalna do 10000 zł bez skomplikowanych formalności

Aasa daje wolność wyboru. Uwalnia również od skomplikowanych formalności. U nas pożyczasz pieniądze bez zawiłych procedur, niezrozumiałych zapisów w umowie czy haczyków pisanych małym druczkiem. Pożyczka ratalna w Aasa to przejrzystość, łatwość wnioskowania i krótki czas oczekiwania na pieniądze.

Nie musisz przygotowywać stosu dokumentów, udowadniać, że jesteś wiarygodny, przyprowadzać poręczycieli lub zastawiać nieruchomości. Aby pożyczyć pieniądze w Aasa, wystarczy tylko dowód osobisty. Jeszcze tego samego dnia pieniądze będą na Twoim koncie. A gdy potwierdzisz swoje dane za pośrednictwem portalu Facebook, otrzymasz od nas rabat.

Pożyczaj szybko, spłacaj powoli!

W Aasa możesz pożyczyć pieniądze bardzo szybko. Brak skomplikowanych formalności, proste procedury i swoboda w wyborze parametrów zobowiązania to gwarancja, że otrzymasz środki na czas. Dokładnie wtedy, gdy ich będziesz potrzebował.

Aasa to szybka pożyczka ratalna, którą możesz spłacać tak długo, jak chcesz. Dajemy Ci na to aż 24 miesiące. Sam zdecyduj, czy chcesz zmniejszyć maksymalnie ratę i podpisać z nami umowę na 2 lata, czy wolisz wybrać krótszy okres spłaty.

U nas zawsze masz wolność wyboru! My dostosujemy się do Twoich wymagań.

Lekkie raty to nasza dewiza

W Aasa rata jest zawsze na Twoją kieszeń – nie za duża, nie za mała. W sam raz! Ponieważ proponujemy szybką pożyczkę ratalną, na którą Cię stać. Zawsze stawiamy na lekkie raty, które uniesie każdy budżet domowy. Zaprojektowaliśmy naszą pożyczkę tak, aby wysokość odsetek nie wpływała na Twoje poczucie komfortu.

Elastycznie podchodzimy do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz wprowadzić zmiany w ustalonych przez Ciebie warunkach pożyczki. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta pod numerem +48 222 40 40 40 lub zaczniesz rozmowę poprzez czat na stronie Aasa.

Nasza pożyczka ratalna do 10000 zł czeka właśnie na Ciebie. Już dziś pożycz pieniądze!