TEST ENVIRONMENT Close

Już dziś skorzystaj z naszych benefitów!

Sprawdź!

Pożyczka na remont mieszkania

Wielu z nas marzy o odświeżeniu wystroju mieszkania lub domu. Co zrobić, kiedy przed realizacją planów powstrzymuje jedynie brak odpowiedniej kwoty na koncie? Z pomocą przychodzą pożyczki na remont. Bez wątpienia urzeczywistnienie fantazji może kosztować wiele wysiłku i nerwów. Dlatego, aby oszczędzić sobie dodatkowych problemów, warto skorzystać z oferty pożyczki szytej na miarę Aasa. Dzięki temu możemy dopasować raty oraz okres kredytowania do swoich potrzeb i możliwości.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku o pożyczkę powinniśmy się zastanowić, ile będzie kosztował cały remont mieszkania. W zależności od tego, czy planujemy zmienić jedynie kolor ścian, wymienić panele czy kupić nowe meble, kwota potrzebnego wsparcia finansowego może się różnić. Dlatego wybierzmy wstępnie produkty, jakie nam się przydadzą, znajdźmy wymarzone wyposażenie wnętrza i zapiszmy wszystkie ceny. Jak można się domyślić, będzie to miało kluczowe znaczenie przy wyborze pożyczki na remont.

Budżet domowy a pożyczka na remont

Pożyczka szyta na miarę w Aasa gwarantuje klientom możliwość dopasowania parametrów produktu do własnych możliwości finansowych oraz wyznaczonego celu. Jednak zanim złożymy wniosek, powinniśmy przeanalizować budżet domowy, czyli porównać dochody i wydatki. Dzięki temu określimy kwotę, jaką raz w miesiącu możemy przelewać na konto pożyczkodawcy. Z kolei odpowiedź na pytanie, ile kosztują zaplanowane przez nas zmiany, umożliwi ustalenie sumy brakujących pieniędzy. Jeżeli posiadamy te informacje, możemy przejść do wyboru parametrów pożyczki na remont. Jednocześnie pamiętajmy, aby zwrócić szczególną uwagę na wysokość raty. Tylko w ten sposób dopasujemy produkt do swojej sytuacji finansowej. Skorzystaj z kalkulatora kredytowego na tej stronie i złóż wniosek o pożyczkę.