TEST ENVIRONMENT Close

Już dziś skorzystaj z naszych benefitów!

Sprawdź!

Pożyczka na sprzęt AGD

Kiedy decydujemy się na zakup nowego sprzętu AGD, zazwyczaj znajdujemy się w jednej z dwóch następujących sytuacji. Robimy remont kuchni i chcemy odświeżyć wnętrze lub jesteśmy zmuszeni zastąpić zepsutą lodówkę, pralkę lub kuchenkę czymś nowym. W obu tych przypadkach może pojawić się pytanie: AGD na raty czy za gotówkę? Jeżeli obawiasz się, że Twoja zdolność kredytowa uniemożliwi Ci rozłożenie wydatku na części w ramach oferty sklepu, warto rozważyć złożenie wniosku o pożyczki na miarę Aasa.

Kiedy warto skorzystać z pożyczki na AGD?

Jeżeli od dawna planowaliśmy remont kuchni, z pewnością dokładnie opracowaliśmy plan działania oraz budżet. Jednak nigdy nie wiadomo, na jakie niespodzianki możemy trafić w trakcie np. remontu. Dlatego kiedy część pieniędzy została przeznaczona na nieprzewidziane wydatki i obawiamy się, że nie wystarczy nam funduszy, warto skorzystać z oferty pożyczki na sprzęt AGD. Natomiast inaczej sytuacja wygląda, gdy usterka pralki, lodówki lub kuchenki pojawi się z dnia na dzień. Bez wątpienia trudno nagle znaleźć tak wysoką kwotę na zrealizowanie zakupu czy naprawy. Mimo różnych okoliczności rozwiązanie pozostaje bez zmian, a jest nim rozsądna pożyczka na miarę.

Jak złożyć wniosek w ofercie pożyczki na sprzęt AGD?

Podstawową wiedzą, jaką musimy posiadać przed przejściem do składania wniosku, są nasze potrzeby oraz możliwości finansowe. Można je wyznaczyć na podstawie budżetu domowego. Następnie za pomocą kalkulatora pożyczki na miarę Aasa określamy okres kredytowania oraz kwotę wsparcia. Po zapoznaniu się z kosztami i kliknięciu “Złóż wniosek” zostaniemy przekierowani do formularza wniosku. Wypełniamy go podstawowymi danymi, sprawdzamy i zatwierdzamy. Ostatnim etapem będzie weryfikacja tożsamości. Jeśli zdecydujesz się na zakończenie całego procesu składania wniosku, weryfikacji i przelewu online – pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet tego samego dnia!