TEST ENVIRONMENT Close

Już dziś skorzystaj z naszych benefitów!

Sprawdź!

Pożyczka na urlop

Każdy z nas chce wykorzystać przysługujący mu urlop jak najlepiej. Jest to czas, kiedy wybieramy się w podróż po niezapomniane wspomnienia, chcemy dzielić czas z przyjaciółmi, rodziną, dziećmi. Jednak życie potrafi zaskoczyć, a w naszym budżecie mogą pojawić się nowe nieplanowane wydatki, które postawią cały wyjazd pod znakiem zapytania. Mimo to pamiętajmy, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a rozwiązaniem problemów może być pożyczka na urlop z lekkimi ratami.

Gdzie najchętniej jeździmy na wakacje?

Coraz więcej osób decyduje się na wyjazdy zagraniczne. Jeżeli korzystamy z biura podróży, często możemy znaleźć wyjątkowe oferty, dzięki którym zaoszczędzimy dodatkowe pieniądze. Najczęściej wybieranym kierunkiem wyjazdów nadal jest Grecja. Niższy koszt, piękne widoki i błękitna woda przyciągają wielu turystów. Jednak równie popularne są Hiszpania czy kraje bałkańskie. Z kolei w Polsce dominującymi kierunkami podróży niezmiennie pozostają miasta nadmorskie lub górskie – Ustka, Łeba, Kołobrzeg czy Zakopane. Mimo to warto zaznaczyć, że coraz częściej decydujemy się również na spływ kajakowy i mazurskie widoki. Bez względu na to, które miejsce wybierzemy, wyjazd wiąże się z pewnymi wydatkami. Jeśli oszczędności na ten cel zostały pochłonięte przez inne wydatki, warto skorzystać z pożyczki na urlop.

Jak dobrać ofertę pożyczki na urlop?

Przede wszystkim musimy określić kwotę, jakiej potrzebujemy, czyli przewidywaną kwotę pożyczki na urlop. Zazwyczaj będzie to koszt wycieczki lub jego część. Jeżeli wiemy już, ile pieniędzy nam brakuje, przechodzimy do wyznaczenia możliwości finansowych. W tym celu należy porównać uzyskiwane dochody oraz wydatki. Dzięki temu otrzymamy kwotę, którą jesteśmy w stanie bez problemu przeznaczyć na spłatę zobowiązania. Kiedy mamy już niezbędne informacje, warto skorzystać z oferty Aasa. Kalkulator pożyczkowy obok tekstu umożliwi dopasowanie raty zobowiązania do budżetu domowego oraz zachowanie płynności finansowej. W Aasa możemy wnioskować nawet o kwotę do 10 000 złotych na okres maksymalny 24 miesiące.